E-FLOW BPM Süreç Yönetim Sistemi

E-Flow iş akışınızı bir merkezde toplayan; hızlı, kolay ve uygun fiyatlı bir çözümdür. İş süreçlerinizi tutarlılık, verimlilik ve hesap verilebilirlik üzerine yapılandıran otomatik bir sistemle yönetmenize yardımcı olur. Ayrıca her şirketin gereksinimi farklı olduğu için, çeşitli uygulamalara yanıt verebilecek standart başlangıç paketi ve süreçlerinizi tasarlamanız için kullanılması kolay süreç tasarımcısını içeren bir iş akış sistemi vardır.

İnsan kaynakları, satın alma, satış ve dağıtım, finans yönetimi, etkin tedarik zinciri yönetimi, müşteri ilişkileri, üretim ve planlama ile proje yönetimi süreçlerinizde E-Flow’u kullanabilir; bilmek istediğiniz her şeyi rapor halinde alabilirsiniz.

E-Flow, müşteri ilişkileri yönetimi için kullanılan bir CRM sisteminden çok daha fazlasıdır. Bu sistemin gücü potansiyel müşteriyi, müşteriye dönüştürmek için kurulacak temaslarla yarattığı iş akışında yatar. Müşteri kurulumu, siparişin karşılanması, nakliye ve faturalandırma süreçlerinde de iş akışı görevlendirmesi yapar.

E-Flow size hayal bile edemeyeceğiniz bir hızda, güçlü bir çözüm ve uygulama olanağı sunar. Sürükle-bırak fonksiyonlu basit işlem tasarımcısı iş süreçlerinizi hızla oluşturmanıza yardımcı olur.

E-Flow o kadar kolaydır ki müşterilerimizin çoğu uzmanlarımızın desteğine gerek duymadan iş süreçlerini tasarlayıp kullanıma açabilmektedir. E-Flow’u kurmak ve kullanmak için hiçbir teknik deneyim gerekmez.

Bu kadar gelişmiş ve bir o kadar da basit bir iş akışı yönetimi çözümü ancak bu kadar uygun fiyatlı olabilirdi! Günde sadece birkaç dolara, online çözüm avantajıyla donanım, bakım ve sistem yatırımı yapmadan E-Flow’la işinizi kolayca yürütebilirsiniz. Üstelik ihtiyacınız olduğunda erişebileceğiniz teknik destek ve çevrimiçi kaynaklarımızla size her zaman yardımcı olmaya hazırız.

Dikkat Çeken Başlıca Süreçlerimiz

Bizimle İletişime Geçin!